Запрошення на тренінг у режимі онлайн для агровиробників

Дата: 17.10.2021 09:17

Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) за підтримки «Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО)» оголошує набір учасників на онлайн-тренінги для представників аграрного бізнесу «Земля: Захист права власності та протидія рейдерству».
Тренінги відбудуться в рамках діяльності Громадської антирейдерської платформи (ГАП).
Заповніть дану анкету для участі у тренінгу щодо попередження та протидії проявів аграрного рейдерства за посиланням https://cutt.ly/xRlj1MX до 18 жовтня.
Запрошення для оn-line підключення до платформи Zoom буде надіслано на вказану при реєстрації адресу за день до проведення заходу.

Тренінг для малих та середніх агровиробників буде проведено в оn-line режимі з використанням платформи Zoom 27 жовтня 2021 року о 14 год.