«Луни повстанського краю» у с. Антонівці

Дата: 14.10.2021 18:15

Сьогодні Шумщина спільно з усією Україною відзначає чотири великих свята: День захисників та захисниць України, День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та 79 річниця створення Української Повстанської Армії.

Поблизу села Антонівці Шумською громадою було проведено літературно-мистецьке свято «Луни повстанського краю» на місці повстанської слави, де колись розташовувався штаб військової округи УПА «Волинь-Південь». Свята літургія у капличці, панахида на цвинтарі, музей під відкритим небом, смачна каша з польової кухні, пекарня із духмяним повстанським хлібом дали можливість з іншого боку поглянути на історію УПА. Відвідавши захід, можна було відчути дух боротьби, вшанувати пам’ять загиблих, послухати повстанських пісень про славетну історію сіл Шумщини.

Міський голова Вадим Боярський висловив щирі слова вдячності сучасним захисникам та захисницям України, які на Сході нашої держави забезпечують нам мирне небо над головою. Вручив їм годинники та подяки за мужність, самовідданість і професіоналізм, виявлені під час виконання військових обов’язків.

Найголовніші слова сьогодні у Антонівцях звучали голосно: «Слава Україні!».