Продуктові пакети вручили підопічним Центру надання соціальних послуг

Дата: 04.10.2021 17:03

117 продуктових пакетів вручили підопічним КУ «Центр надання соціальних послуг» у м. Шумськ та селах Биківці, Людвищі, Рохманів, Залужжя, Обич, Онишківці, Соснівка, Бірки та Стіжок з нагоди Дня людей похилого віку.

Шумська міська рада висловлює щиру подяку приватним підприємцям та їх колективам, а саме: ТОВ «Агроюніт Захід», ФГ «Павлюків», ФГ «Цеценівецьке», ФОП «Давидюк», ПП Петрук С.М., ПП Півовар В.П., ПП «Шумськ Хліб», ПП Стасюк А.П., Тимощук Я.М., ПП Радчук О.М., ПП Радчук М.В., ПП Боднар М.І., ПП Радчук О.С., Павлусик О.Б., Ковальчук В.П., ПП Юрчук О.О. за розуміння та співпрацю в наданні матеріальної допомоги одиноким особам похилого віку. Ваша допомога є важливою для людей, які перебувають в складній життєвій ситуації.