Вітання освітянам Шумської громади

Дата: 03.10.2021 08:34

2 жовтня в Україні відзначають День працівників професійно-технічної освіти,

3 жовтня День працівників освіти.

Шановні освітяни!

Від імені Шумської громади та від себе особисто, висловлюю найщиріші вітання усім педагогам, ветеранам освітянської галузі та людям, дотичним до галузі освіти з нагоди професійного свята!

Педагогічна родина громади охоплює більше 30 закладів, які дають глибокі знання, і свідченням тому є те, що наші випускники показали високі результати при проведенні ЗНО та успішно вступили до вишів.

Також в громаді ефективно працює Державний навчальний заклад "Шумське професійно-технічне училище" обласного підпорядкування, який дає можливість здобувати багато професій.

Для багатьох із вас освіта стала справою життя, якій ви віддаєте так багато енергії, знань та душевного тепла. Вдячні вам за щоденну турботу про молоде покоління, за терпіння і вірність обраному шляху. Любіть своїх вихованців, ви є для них мудрими порадниками, допомагайте повірити в їхні сили і можливості.

Нехай кожен ваш день починається із радісного натхнення, продовжується новими досягненнями і закінчується почуттям добре виконаної справи.

Зі святом!