Тернопільська область, Кременецький район

Відзначення Дня людей похилого віку та Дня ветерана

Дата: 01.10.2021 15:38

Фото без опису

1 жовтня в Україні відзначають День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади. Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі традиції, навчили долати труднощі.

З нагоди цього свята в Шумському будинку культури зібралися підопічні комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради для участі у святковому заході «Роки нам до лиця». У програмі святкування були ретро-танці та конкурс «Краща бабуся».

З вітальним словом та глибокою повагою до присутніх звернувся міський голова Вадим Боярський. Побажав усім здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та залишатись в душі завжди молодими, бадьорими і веселими.