Засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 28.09.2021 13:14

28 вересня відбулося засідання виконавчого комітету Шумської міської ради під керівництвом міського голови Вадима Боярського. Члени виконкому прийняли рішення про участь у реалізації експериментального проекту КУ «Центр надання соціальних послуг», про забезпечення харчування дітини, яка проживає в сім’ї, що не відноситься до пільгових категорій, але опинилися в складних життєвих обставинах, у важкому матеріальному стані.

Затвердили діючу мережу закладів загальної середньої освіти на 2021/2022 роки та висновок органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав.

Внесли зміни до Положення та складу комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Шумської міської ради.

Прийняли рішення про влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування, про включення в списки квартирного обліку жителів Шумської громади.

Присвоїли адрес на житловий будинок з господарськими будівлями.

Включили до Переліку першого і другого типу частини адміністративного будинку з цокольним приміщенням під назвою «Майновий комплекс Шумської міської ради» та надання в оренду майна комунальної власності.

Наприкінці засідання виконавчого комітету відбувся розгляд заяв та інших питань.