Бюджет участі-2022: з 1 жовтня розпочинається прийом заявок

Дата: 28.09.2021 14:57

Шумська міська рада оголошує про початок реєстрації проєктів конкурсу Бюджету участі-2022. Для того, щоб стати учасником конкурсу потрібно заповнити заявку та зібрати 15 підписів від мешканців громади, які готові підтримати проєкт на відкритому голосуванні.

ЯКЩО ВИ:

- Небайдужі до змін у своїй громаді;

- Бачите проблеми та шляхи їх вирішення;

- Мрієте покращити благоустрій алеї, стадіону у своєму населеному пункті тощо;

- Хочете змінити культурне, спортивне, освітнє… життя громади;

- Маєте однодумців;

- Не хочете чекати змін, а готовий створювати їх самостійно – бюджет участі те, що тобі потрібно.

Що таке Бюджет участі?

Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проєктів для покращення населеного пункту чи громади загалом та голосування за них.

Будь-який житель громади може подати проєкт, пов’язаний з покращенням життя в громаді, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проєкт реалізують в рамках Бюджету участі.

Платформа «Громадський проєкт» дозволить вам брати участь в конкурсі, не виходячи з дому: ви можете подати заявку online і відслідковувати долю свого проєкту на сайті.

Яка тематика проєктних пропозицій?

Тематика пропозицій не обмежена змістовими рамками. Головне, щоб в автора ідеї була чітко сформульована мета, а новостворений об’єкт став об’єктом загального користування, мав актуальність для громади.

Які вимоги до проєктних пропозицій?

Автор має підготувати і подати пропозицію та кошторис згідно з порядком, визначеним Положенням про Громадський бюджет в Шумській міській раді, і який розпорядник коштів має право відкорегувати за 7 днів від моменту надходження його відділу на розгляд. Такі зауваження передаються авторові для усунення недоліків або доопрацювання кошторису.

Бюджет конкурсу: 500 тисяч гривень.

Вартість одного проєкту повинна бути не більше: 100 тисяч гривень.

Прийом заявок триватиме: від 01 жовтня до 31 жовтня 2021 року. Приміщення адмінбудинку, каб. 311.

Додаткова інформація: тел. 0961035781 та електронна пошта shumska.gromada@gmail.com.

Контактна особа: Карп’юк Лариса

Бланк заявки проєкту (скачати)

Положення про громадський бюджет (скачати)