Тернопільська область, Кременецький район

XI сесія Шумської міської ради

Дата: 27.08.2021 14:07

Фото без опису

27 серпня 2021 року відбулася XI сесія Шумської міської ради під головуванням міського голови Вадима Боярського.

Розглянуто декілька питань щодо сфери освіти та культури: призупинення діяльності Новоставської загальноосвітньої школи І ступеня з 1 вересня 2021 року; затверджено статути закладів освіти; погодження розміру оплати за навчання у Шумській школі мистецтв.

Депутати прийняли рішення щодо надання дозволу на відчуження майна нежитлового приміщення стоматологічного відділення у м. Шумськ. Затвердили звіт та фінансовий план КНП «Шумська міська лікарня»; внесли зміни до програми профілактики, діагностики та лікування рідкісних (орфанних) та інших хвороб на 2019-2021 роки.

Депутати проголосували за внесення змін до бюджету міської ради на 2021 рік та звіт про його виконання за І півріччя 2021 року. Найбільше питань розглянуто на сесії щодо врегулювання земельних відносин та містобудівної діяльності. Частина з них відхилено або відкладено прийняття рішень до наступної сесії для детального розгляду питань.

Фото без опису