Візит у садибу жителя с. Кордишів

Дата: 17.09.2021 17:04

До 1 жовтня триває прийом документів на отримання дотації за бджолосім’ї. Під час прийому документів познайомилися з жителем с. Кордишів Анатолієм Мельничуком.

Пасічник виявився настільки багатогранною особистістю, що скористалися можливістю оглянути його господарство, як можливість розвитку зеленого туризму у Шумській громаді. Понад 250 троянд, невелике озерце з фонтанчиком та ліліями, доглянутий сад та виноградник, поруч вулики та прекрасні краєвиди на село. У планах у кордишівлянина ще є ідеї щодо ландшафтного дизайну, нових квітів, створення вуликів-лежаків. Територію можливо використовувати як місце для фотосесії та відпочинку.