Конкурс з відбору виконавців робіт із землеустрою

Дата: 17.09.2021 14:28

Інформація про проведення конкурсів з відбору виконавців робіт із землеустрою

17 вересня 2021 року в приміщенні малого залу Шумської міської ради (у зв’язку з відсутністю необхідної кількості членів комісії з конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою 16 вересня 2021 року), відбулись конкурси з відбору виконавців робіт із землеустрою для виконання комплексу робіт з формування земельних ділянок для створення громадських пасовищ на території сіл Новостав та Шумбар та за їх межами Кременецького району Тернопільської області.

Участь у конкурсі з відбору виконавців робіт із землеустрою щодо формування земельних ділянок для створення громадських пасовищ на території села Новостав та за його межами взяли два учасники: ДП «Тернопільський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» та ТзОВ «Регіональний земельно-кадастровий центр «Галицькі землі».

Переможцем конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою щодо формування земельних ділянок для створення громадських пасовищ на території села Новостав та за його межами було обрано - ДП «Тернопільський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».

Участь у конкурсі з відбору виконавців робіт із землеустрою щодо формування земельних ділянок для створення громадських пасовищ на території села Шумбар та за його межами взяли три учасники: ДП «Тернопільський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», фізична особа-підприємець Трищук Віктор Васильович та ТзОВ «Регіональний земельно-кадастровий центр «Галицькі землі».

Переможцем конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою щодо формування земельних ділянок для створення громадських пасовищ на території села Шумбар та за його межами було обрано фізичну особу-підприємця Трищука Віктора Васильовича.