Відзначення Дня рятівника у Шумській громаді

Дата: 16.09.2021 13:34

Фото без описуНапередодні Дня рятівника на площі Героїв Майдану вишукувалися рятувальники з Шумської, Великодедеркальської, Кременецької, Лановецької громад та з с. Старий Венглінець (Польща). Ініціатором зустрічі була Шумська міська рада, яка хотіла висловити подяку усім структурам і формуванням за надважливу роботу та постійну готовність захищати життя людей, матеріальні ресурси.

Слова вдячності лунали від посадовців усього району. Голова Кременецької РДА Віталій Кудлак, голови громад Андрій Смаглюк (Кременець), Роман Казновецький (Ланівці), заступник сільського голови Іван Данилюк (Великі Дедеркали), начальник Шумського відділення поліції Роман Стрижак, начальник Першого відділу Кременецького РТЦК та СП Ігор Парій та начальник Кременецького районного управління ГУ ДСНС Георгій Галькевич привітали рятувальників із святом, традиційно побажали їм «сухих рукавів» та жодних надзвичайних ситуацій в особистому житті. Посадовці вручали грамоти та подяки тим, хто особливо відзначився при виконанні своїх посадових обов’язків.

Міський голова Вадим Боярський також вручив представникам Шумської громади грамоти за високий професіоналізм, самовідданість та оперативність під час виконання службових обов’язків. Заслуженому ветерану служби Петру Мельниченку подарував наручний годинник.

Святкові музичні вітання лунали від творчих колективів Шумської громади та гостей з Хмельниччини. Хвилиною мовчання вшанували усіх рятувальників, які загинули під час виконання своїх обов’язків.

Представники ДСНС Кременця та Шумська організували демонстрацію пожежно-рятувальної техніки та спорядження. Учні навчальних закладів міста мали можливість спробувати себе у ролі рятівника: приміряти одяг, посидіти за рулем пожежного авто, включити сирену та, можливо, задуматися щодо вибору майбутньої професії.