Засідання дванадцятої  сесії Шумської міської ради VIII скликання

Дата: 16.09.2021 09:07

23 вересня 2021 року (четвер) о 10:00 год. у залі засідань (приміщення ЦНАПу) відбудеться  засідання дванадцятої  сесії Шумської міської ради VIII скликання.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про розгляд електронної петиції щодо забезпечення безкоштовним харчуванням учнів 1-4 класів закладів освіти Шумської територіальної громади.

2. Про затвердження Положення про громадський бюджет Шумської міської ради.

3. Про завершення приватизації шляхом викупу об’єкта малої приватизації – нежитлового приміщення колишнього дитячого садка.

4. Про затвердження умов продажу нежитлового приміщення – стоматологічного відділення, що знаходиться за адресою: м. Шумськ, вул. Українська, буд. 40, Кременецький район, Тернопільська область.

5. Про внесення змін у рішення сесії міської ради від 26 листопада 2020 року № 16 «Про умови оплати праці Шумського міського голови».

6. Про внесення змін до структури та загальної чисельності працівників Шумської міської ради та її виконавчих органів.

7. Про внесення змін до структури КУ «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради.

8. Про затвердження логотипу Шумської міської територіальної громади.

9. Про затвердження програми сприяння Кременецькому районному відділу Управління Служби безпеки України в Тернопільській області у протидії організованій злочинності, корупції та тероризму на території Шумської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

10. Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Шумської міської територіальної громади на 2021-2024 роки.

11. Про повернення субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток комунальної інфраструктури, у тому числі, на придбання комунальної техніки КП «Шумськкомунсервіс».

12. Про надання дозволу на укладення договору фінансового лізингу КП «Шумськкомунсервіс».

13. Про встановлення поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води КП «Шумськкомунсервіс».

14. Про надання дозволу на придбання техніки для Шумського КСЛМП «Волинь».

15. Про безоплатну передачу КП «Шумськкомунсервіс» основних засобів.

16. Про внесення змін до бюджету Шумської міської територіальної громади на 2021 рік.

17. Про прогноз бюджету Шумської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

18. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в місті Шумську Кременецького району Тернопільської області.

19. Про затвердження детального плану території земельної ділянки в с. Васьківці, пров. Шевченка 2, 11-В Шумського району Тернопільської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).

20. Про затвердження детального плану території земельної ділянки в с. Мирове, вул. Будівельників, Шумського району Тернопільської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).

21. Про врегулювання земельних відносин на території Шумської міської ради.