Шумська громада долучається до Всесвітнього дня прибирання

Дата: 15.09.2021 10:09

Любите свою громаду? Для Вас важливе питання екології?

Приєднуйтеся: 18 вересня о 10:00 до Всесвітнього дня прибирання у своєму населеному пункті. Організуйте однодумців та публікуйте фото у соціальній мережі з результатами проведеної роботи.

Україна разом із мільйонами активістів зі 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». В акції візьмуть участь люди, незалежно від віку та географії. Українці із міст та містечок, сіл та селищ об’єднаються заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

Цього року, враховуючи карантинні обмеження, планується новий формат – групового, сімейного прибирання з дотриманням соціальної дистанції та в масках за можливості з роздільним збором вторинної сировини й здачею відсортованого в найближчий пункт прийому.

Деталі на сайті www.letsdoitukraine.org та в соціальних мережах https://www.facebook.com/letsdoitukraineeco #letsdoitukraine #letsdoitworld #worldcleanupday #worldcleanupdayua #побачивприбери