Акція Молодіжної ради для діток, які перебувають у педіатричному відділенні лікарні

Дата: 14.09.2021 16:00

Молодь громади поділилася гарним настроєм із маленькими пацієнтами та їх батьками, які перебувають у педіатричному відділенні Шумської лікарні. Різнокольорові гелієві кульки та фігурки-іграшки з повітряних кульок, які були зроблені для кожної дитини за їх бажаннями, будуть приносити позитивні емоції, частково відволіче їх погляд від уколів, капельниць та гірких таблеток.

Здебільшого благодійна акція приурочується якійсь даті у календарі. Проте, у Молодіжної ради вийшло як у мультику «Просто так» (коли хлопчик подарував ослику букет квітів без жодної причини). Робити приємні речі дуже просто, не чекайте особливої дати!

Вдячні жительці м. Шумськ Ірина Шишко, яка з ентузіазмом погодилася долучитися до нашої ідеї.