Тимчасове припинення газопостачання

Дата: 30.08.2021 15:18

До уваги жителів громади.

За інформацією Шумського управління з експлуатації газового господарства прАТ «Тернопільгаз» Шумське УЕГГ, з 1 по 3 вересня будуть проводитись ремонтні роботи на газопроводах та заміна обладнання газорегуляторних пунктів. В зв’язку з цим буде припинено подачу газу споживачам м.Шумськ, сіл Боложівка, Онишківці, Бриків, Коновиця, Васьківці, М.Садки, Рохманів, Залужжя, Обич, Залісці (вул.Хмелище), Кордишів, Круголець, Мирове, Сураж, Ходаки.

Виходячи з дому не забувайте перекривати газові крани на приладах та на опусках перед ними. Обов’язково перекрийте крани на стояках дворових вводів.

Про початок відновлення газопостачання в населених пунктах буде повідомлено за допомогою гучномовців.