Роботи з ремонту доріг місцевого значення

Дата: 24.07.2021 12:22

Починаючи з травня 2021 року розпочато роботи з ремонту доріг місцевого значення. За кошти місцевого бюджету здійснено ямковий ремонт частково на вулицях м. Шумськ (вул. Волинська, Енергетична, Лесі Українки, Озерна, І. Франка).

За кошти соцеконому фермерських господарств, підприємств та місцевого бюджету здійснено поточні ремонти доріг с. Бриків (вул. Молодіжна), с. Шумбар (вул. Церковна) та Цеценівка (вул. Набережна), с. Васьківці (вул. Ясна та Зелена) встелено піщано-щебеневий матеріал. Також КП «Шумськкомунсервіс» здійснив грейдерування внутрішньо-сільських доріг протяжністю 21 км у 13 населених пунктах громади.