Шумська міська рада - об'єднана територіальна громада

Тернопільська область, Кременецький район

Звіт про виконання повноважень депутатів

Дата: 15.10.2020 15:12
Кількість переглядів: 281

Фото без опису

Звіт

про виконання депутатських повноважень депутатів міської ради VІI скликання

Хвесюк Іван Мелетійович

Фото без опису Обраний депутатом до міської ради у 2015 році. З самого початку роботи депутатського корпусу у своїй діяльності керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації» та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутата міської ради. Окрім участі у пленарних засіданнях ради, брав участь у засіданнях постійної депутатської комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Протягом року, в статусі депутата згідно графіку здійснював прийом громадян, мною здійснювалась діяльність, спрямована на забезпечення та захист інтересів виборців та громади. Опікувався питанням щодо забезпечення благоустрою та естетичного облаштування вулиць. Організовував суботники у с. Онишківці, залучав активних жителів села до благоустрою дитячого майданчика. Окремим питанням було долучення жителів села Онишківці до послуги щодо вивезення твердих побутових відходів та сміття із індивідуальних контейнерів з домогосподарств.

 

Карп’юк Віктор Володимирович

Фото без опису Згідно плану роботи Шумської міської ради сьомого скликання на 2020 рік та у відповідності до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» подаю звіт депутата ради. 

Я, був обраний депутатом до міської ради у 2015 році. Впродовж 2020 року діяльності в статусі депутата Шумської міської ради, в межах передбачених законодавством повноважень та обов’язків депутата місцевої ради, мною здійснювалась діяльність, спрямована на забезпечення та захист інтересів моїх виборців та місцевої громади в цілому.

Брав участь у постійній депутатській комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, до складу якої належу.

За звітний період мною проводилися зустрічі з виборцями в окрузі, під час яких вивчав громадську думку щодо питання життєдіяльності території.

Протягом року опікувався питанням ремонту доріг (зокрема, грейдерування доріг у с. Обич). Сприяння у залученні населення до здійснення благоустрою територій у селах Рохманів, Обич, Залужжя. Брав участь у реалізації проекту конкурсу «Бюджет участі»: «Облаштування стадіону у с. Обич». Допомога в організації  спортивних заходів у с. Обич. Сприяння та залучення жителів громади до послуги щодо поводження з твердими побутовими відходами.

 

Щур Мирослав Ігорович

Фото без описуПротягом 2020 року в статусі депутата згідно графіку здійснював прийом громадян, мною здійснювалась діяльність, спрямована на забезпечення та захист інтересів виборців та громади. Опікувався питанням щодо забезпечення благоустрою та естетичного облаштування вулиць, в тому числі ремонтом доріг Шумськ-Бриків та Бриків-Коновиця. Організовував суботники у с. Бриків та Коновиця. Окремим питанням було долучення жителів села Бриків до послуги щодо вивезення твердих побутових відходів та сміття із індивідуальних контейнерів з домогосподарств, коли є необхідність у постійній роз’яснювальній роботі та наданні консультацій.

 

 

 

Габор Сергій Іванович

Фото без описуЗа звітний період мною проводилися зустрічі з виборцями в окрузі, під час яких вивчав громадську думку щодо питання життєдіяльності території. Долучався до ініціатив жителів громади щодо благоустрою населених пунктів.

У подальшій своїй роботі планую активно долучатися до всіх ініціатив і рішень Шумської міській ради, продовжувати надавати консультаційну допомогу громадян своєї території у їх зверненнях до різних установ та організацій міста.

 

Хрищук Віталій Михайлович

Фото без описуЗа звітний 2020 рік мною проводилися зустрічі з виборцями в окрузі, під час яких вивчав громадську думку щодо питання життєдіяльності території. Спільно з жителями громади було облаштовано дитячий майданчик на вул. Чирянка

У подальшій своїй роботі планую активно долучатися до всіх ініціатив і рішень Шумської міській ради, продовжувати надавати консультаційну допомогу громадян своєї території у їх зверненнях до різних установ та організацій міста.

 

 

Гура Ганна Петрівна

Фото без описуЗа звітний період мною проводилися зустрічі з виборцями в окрузі, під час яких головними питаннями були проблеми благоустрою та ремонту доріг. Озвучувала вказані питання на сесіях ради та спільно з керівництвом громади шукала шляхи для їх вирішення. Долучалась до заходів з благоустрою та інших культурно-масових заходів.

На цьому наші добрі справи не завершаться, і в наступними році будемо продовжувати працювати на благо громади.

 

Бобровський Андрій Євгенович

Фото без описуБрав участь у пленарних засіданнях ради та засіданнях постійних депутатських комісій. Протягом року, в статусі депутата згідно графіку здійснював прийом громадян, мною здійснювалась діяльність, спрямована на забезпечення та захист інтересів виборців та громади. Опікувався питанням щодо забезпечення надання якісних медичних послуг та покращення матеріально-технічної бази лікарні.

 

 

Вінічук Анатолій Нікіфорович

Фото без описуЗа звітний період мною проводилися зустрічі з виборцями в окрузі, визначено перелік найбільш актуальних проблемних питань виборців та спільно з жителями громади та органами влади намічено шляхи їх вирішення. Опікувався питанням щодо забезпечення благоустрою та естетичного облаштування вулиць, в тому числі ремонтом доріг.

 

 

Кулієва Інна Михайлівна

Фото без опису

Впродовж 2020 року діяльності в статусі депутата Шумської міської ради, в межах передбачених законодавством повноважень та обов’язків депутата місцевої ради, мною здійснювалась діяльність, спрямована на забезпечення та захист інтересів моїх виборців та місцевої громади в цілому.

Протягом року першочергово опікувалася питанням забезпеченості навчальних закладів та покращення їх матеріально-технічної бази, а також вивчала питання доїзду учнів.

Разом з депутатами  дбаю про відпочинок молоді та людей старшого віку. Активно долучаюся до всіх  заходів, що відбуваються в нашому місті — свят, акцій, загальноміських суботників та Днів Довкілля.

Самойлович Костянтин Альбінович

Фото без описуЗа звітний період мною проводилися зустрічі з виборцями в окрузі, під час яких вивчав громадську думку щодо питання життєдіяльності території. Найбільша кількість звернень стосується надання допомоги та підтримки жителям пенсійного віку. Висловлені громадянами пропозиції, висвітлював на пленарних засіданнях.

 

 

Шліхта Анатолій Федорович

Протягом року, в статусі депутата згідно графіку здійснював прийом громадян, мною здійснювалась діяльність, спрямована на забезпечення та захист інтересів виборців та громади. Опікувався питанням щодо забезпечення благоустрою та естетичного облаштування вулиць і доріг населених пунктів. Організовував та долучався до суботників. Основним завданням у здійсненні депутатської діяльності вважаю забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення.

Михно Максим Іванович

Фото без описуПротягом року, в статусі депутата згідно графіку здійснював прийом громадян та спрямовував свою діяльність на забезпечення та захист інтересів виборців та громади. Опікувався основним чином питанням щодо забезпечення благоустрою та естетичного облаштування вулиць населених пунктів. Активно долучався до суботників.

 

 

Лукавий Сергій Сергійович

За звітний період мною проводилися зустрічі з виборцями в окрузі, визначено перелік найбільш актуальних проблемних питань виборців. Основна робота була направлена вирішення проблеми благоустрою, розбудови інфраструктури та ремонт доріг.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь