Відбудеться засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 22.07.2021 08:25

23 липня 2021 року (п'ятниця) о 10.00 год.  у малому залі адмінбудинку відбудеться засідання виконавчого комітету Шумської міської ради

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про роботу комісії з обстеження технічного стану житлового фонду, господарських та побутових будівель, споруд та незаконно збудованих будівель, тимчасових споруд на території Шумської міської ради.

Інформує: Тука О.Г. – начальник відділу архітектури, капітального будівництва та містобудування.

2. Про включення в позачергові списки квартирного обліку дитини позбавленої батьківського піклування.

Інформує: Собчук Г.Г. – керуюча справами (секретар) виконавчого комітету.

3. Про звільнення одиноких громадян від плати за надання соціальної послуги догляд дома відділенням соціальних послуг за місцем проживання КУ «Центр надання соціальних послуг».

Інформує: Скибіцька С.А. – директор КУ «Центр надання соціальних послуг».

4. Про створення та організацію роботи консультаційних пунктів з питань цивільного захисту.

Інформує: Бабій В.Г. – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту та інфраструктури.

5. Різне.