Тернопільська область, Кременецький район

90-річний ювілей жителя с. Кордишів

Дата: 20.07.2021 17:44

Сьогодні, 20 липня, 90 річний ювілей відзначає мешканець с. Кордишів Зосим Омелянович Лизун. З нагоди свята з вітаннями до довгожителя завітали міський голова Вадим Боярський, директор «Центру надання соціальних послуг» Світлана Скибіцька та староста Галина Дмитришина.

Ювіляр вразив представників міської ради оптимізмом, життєвим досвідом та працелюбством. Понад 40 років своєї трудової діяльності проявив себе на відповідальних посадах у сільському господарстві, за що заслужено отримав орден. Зосим Омелянович проживає із родиною доньки, проте і досі вправно господарює вдома, доглядає коней.

У день такої поважної дати Шумська громада долучається до усіх привітань ювіляру та бажає, щоб здоров’я не підводило і кожен день дарував радість та позитивні емоції.