Моніторинг реалізації Стратегії розвитку громади

Дата: 19.07.2021 16:30

У Шумській громаді з дводенним візитом перебувають експерти Програми DOBRE Ігор Каспрук, Гжегож Дзіарскі та Наталя Морозюк з метою моніторингу реалізації Стратегії розвитку громади. Протягом першого дня здійснили огляд об’єктів на території громади, в яких було реалізовано завдання Стратегії, в тому числі за підтримки DOBRE: Шумську лікарню, дитячий садок у м. Шумськ.

Також обговорено з міським головою Вадимом Боярським та начальником фінансового управління Галиною Киреєю внесення змін та доповнень до Стратегії, проблемні питання щодо розвитку громади та наповнення бюджету.

На другий день візиту заплановано зустрічі з представниками робочої групи з реалізації Стратегії та відвідування окремих об’єктів у населених пунктах громади.