Обговорення проєкту щодо розробки туристичних шляхів на півночі Шумської громади

Дата: 16.07.2021 14:25

16 липня відбулася обговорення проєкту щодо розробки туристичних шляхів та супровідної інфраструктури для зеленого туризму на території Шумської громади за участі експерта з туризму, координатора з розвитку мережі Greenways Ukraine Сергія Підмогильного та представників ТОВ «Контінентал Фармерз Груп» Миколи Вальчука та Андрія Михайлиці.

У ході зустрічі присутні мали можливість висловити свої ідеї щодо проєкту з облаштування на півночі Шумської громади пішого та велосипедного туристичного маршруту.

Міський голова Вадим Боярський висловив вдячність експерту з туризму та представникам ТОВ «Контінентал Фармерз Груп» за вагому допомогу щодо розвитку та популяризації громади. Зазначив, що у найближчий період передбачається підписання меморандуму про співпрацю у сфері туризму.