До уваги жителів громади, які отримували субсидію

Дата: 13.07.2021 12:10

До уваги жителів громади, які отримували субсидію у 2020-2021 році та яким субсидія автоматично розрахована у червні 2021 року  на літній період

Прохання одержувачам такої субсидії до 1 вересня 2021 року звернутись у Шумський відділ соціального забезпечення №1 Управління соціального захисту населення Кременецької РДА (каб. 116), якщо у них наявні умови, за яких субсидія не призначається, а саме:

Субсидія на житлово-комунальні послуги не призначається, якщо:

1. Загальна площа квартири більша 130 кв. м. або будинку більша 230 кв. м.;

2. Наявний один транспортний засіб (рік випуску менше 5-ти) або 2 транспортних засоби (рік випуску менше 15 р.);

3. У складі домогосподарства є особи, які досягли 18-ти річного віку, і на початок періоду за який беруться доходи відсутні доходи; або середньомісячний сукупний дохід менше мінімальної з/плати; не сплачено ЄСВ сумарно протягом 3-х місяців за який враховуються доходи; перебували за кордоном сукупно більше 60-ти днів (крім днів службового відрядження, лікування, навчання, догляду за дитиною до досягнення нею 3-х річного віку).

4. Будь-хто із сім’ї протягом 12 місяців перед зверненням за субсидією здійснив операції на суму, що більше 50 тис. грн, а саме:

а) купівля земельної ділянки, квартири, транспортних засобів, цінних паперів, віртуальних активів, будівельних матеріалів, сплачено роботи та ін.;

б) здійснено платіж (платежі) за якими передбачено набуття права на рухоме та нерухоме майно (крім спадщини та дарування);

в) здійснено внески до статутного фонду;

г)здійснено благодійну діяльність у вигляді сплати коштів;

д) надано поворотну/безповоротну фінансову допомогу, позику.

5.Управлінням соціального захисту населення отримано інформацію про прострочену понад 3 місяці заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг.

6. Громадянин не повернув надміру отриману житлову субсидію за попередні періоди.

7. У складі домогосподарства є особи, що за даними Єдиного реєстру боржників мають заборгованості про стягнення аліментів протягом 3-х місяців.

8. Будь-хто зі складу домогосподарства має у власності більше, ніж одне житлове приміщення.

9. Будь-хто зі складу домогосподарства на 1 число місяця з якого призначається субсидія має на депозитному рахунку кошти в сумі, що перевищує 100 тис. грн.

10. Будь-хто зі складу домогосподарства протягом 12 місяців перед зверненням здійснив операції з купівлі готівкової/безготівкової іноземної валюти, на суму більше 50 тис. грн.

Субсидія не призначається одночасно за зареєстрованим та фактичним місцем проживання.

Житлові субсидії – адресна соціальна допомога вразливим споживачам житлово-комунальних послуг. Роз’яснення законодавства щодо призначення даної допомоги.