Візит представника Програми DOBRE в Шумську громаду

Дата: 09.07.2021 15:00

9 липня до Шумської міської ради завітав фахівець з розвитку громад Програми USAID/ DOBRE Олег Процик. Здійснили огляд проєктів, які реалізуються на території громади спільно із Програмою DOBRE: облаштування парку «Соснина» та реконструкція майданчика дитячого садка «Сонечко» у м. Шумськ.

Нещодавно у парку «Соснина» встановили мангали поблизу альтанок, біотуалети, велопарковки, запрацював торговий кіоск та надаються послуги оренди катамаранів, парасольок та шезлонгів.

Реконструкція дитячого майданчика у дитсадку триває, здійснюється заливка бетонної основи. Передбачається завершення проєкту до початку нового навчального року.

Також під час зустрічі обговорено механізм вимірювання індексу місцевого самоврядування та питання щодо подальшої співпраці у рамках Програми на період до 2022 року включно.