Офіційне представлення реконструйованого стадіону у с. Сураж

Дата: 08.07.2021 11:03

7 липня відбулося офіційне представлення реконструйованого стадіону у селі Сураж. Міський голова Вадим Боярський та староста села Олександр Михальчук привітали усіх із реалізацією проекту та висловили слова вдячності жителям сіл Сураж і Ходаки. Саме завдяки об’єднанню їхніх зусиль вдалося перемогти в конкурсі проєктів «Бюджет участі 2021» та втілити ідею щодо облаштування території стадіону, місць для сидіння глядачів, покращення стану футбольного поля, встановлення піднавісів для учасників змагань та вуличних тренажерів.

На реконструйованому стадіоні відбувся матч Чемпіонату Кременецького району з футболу: ФК «Сураж» – ФК «Зелені Леви» (м. Почаїв). Завершилася зустріч нічиєю з рахунком 0:0.

Шумська міська рада висловлює подяку командам за динамічну гру та жителям за активну життєву позицію. Окрема подяка ТзОВ «Агроюніт Захід» та ТОВ «Контінентал Фармерз Груп», які надали значну допомогу для реалізації проекту.