День молоді у Шумській громаді

Дата: 28.06.2021 10:45

У Шумську активно святкували День молоді. Це свято юності, молодості, шаленої енергії, бажання дивувати світ своїми сміливими ідеями та досягненнями.

Заходи розпочалися у міському будинку культури із вистави комедії Бориса Поліщука «Заходь, сусідко, дивись». Присутні отримали море позитивних емоції та вражень від чудової гри місцевих акторів.

Продовжили святкування у парку «Соснина» виступами талановитої молоді. Секретар міської ради Сергій Габор привітав усіх з святом, побажав невичерпної енергії, великого особистого щастя, творчого натхнення, оптимізму та прихильності долі на життєвих дорогах. Нагородив подяками від Шумської міської ради молодь за активну життєву позицію, досягнення у спорті та творчості.

Свято продовжили відомі діджеї від дискотеки «Магніт» драйвовою музикою, фарбами Холі та «димовими віражами».