Відбудеться засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 24.06.2021 09:11

Відбудеться засідання виконавчого комітету міської ради

25 червня  2021 року (п’ятниця) о 9.00 год.  у малому залі адмінбудинку відбудеться засідання виконавчого комітету Шумської міської ради

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.Про затвердження плану роботи виконавчого комітету міської ради на ІІ півріччя 2021 року.

2.Про використання відходів розробки недіючих кар’єрів для ремонту місцевих автошляхів.

3.Про затвердження Положення та складу комісії для формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету.

4. Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 22.04.2021 року №92 «Про відшкодування витрат на поховання»

5.Про встановлення продовженого робочого дня для закладів громадського харчування.

6. Про затвердження Порядку призначення керівника (установи, закладу), що перебуває в комунальній власності Шумської міської ради.

7. Про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради.

8.Про включення в перелік першого типу об’єкту комунальної власності гідротехнічні споруди  за адресою: с. Новостав, Кременецький район, Тернопільська область.

9. Про включення в перелік першого типу об’єкту комунальної власності гідротехнічні споруд  за адресою: с. Биківці, Кременецький район, Тернопільська область.

10.Про присвоєння адрес на житлові будинки та споруди.

11.Про внесення змін в рішення виконкому від 25.05.2021 року №116 «Про присвоєння адреси на гараж в м.Шумськ по вул.Українська.

12. Про погодження місця розміщення тимчасових споруд.

13.Про відмову у присвоєнні адреси на гараж в м.Шумськ, вул.Українська.

14. Різне.