Засідання ІХ сесії Шумської міської ради

Дата: 11.06.2021 15:53

11 червня 2021 року відбулася дев’ята позачергова сесія Шумської міської ради під головуванням міського голови Вадима Боярського.

Депутати проголосували за внесення змін і доповнень до Регламенту Шумської міської ради 8 скликання. Підтримали внесення змін до бюджету міської ради на 2021 рік.

Розглянуто декілька питань у сфері медицини: затвердили в новій редакції Статут КНП «Шумський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» та Положення про порядок складання, затвердження фінансових планів закладів охорони здоров’я, що належать до комунальної власності громади; проголосували за розмір оплати праці головного лікаря Шумської міської лікарні.

Депутати проголосували за затвердження правил утримання домашніх та сільськогосподарських тварин на території громади.

Розглянуто та підтримано рішення щодо врегулювання земельних відносин, також затверджено умови продажу приміщення колишнього дитячого садка у с. Шумбар та частини нежитлового приміщення у с. Велика Іловиця.