Тернопільська область, Кременецький район

Участь Шумської громади у форумі «Тернопільщина: кластер можливостей»

Дата: 09.06.2021 15:57

Шумська міська рада взяла участь в представленні економічного та інвестиційного потенціалу Тернопільської області на форумі «Тернопільщина: кластер можливостей» у м. Київ, який проведено за ініціативи голови Тернопільської обласної ради Михайла Головка у Торгово-промисловій палаті України. У Форумі взяли участь представники понад 30 країн, міжнародних організацій, інвестиційних компаній, банківських установ, органів влади та державних установ України.

Шумська громада мала змогу представити привабливість території для ведення бізнесу та наявні інвестиційні пропозиції. Учасників форуму зацікавила продукція, яка виготовляється на території громади: делікатеси з равликового м’яса від фермерського господарства «Дідо Джозеф» (с. Угорськ) та сири чечіль, «Моцарела», «Качіокавалло» від ТМ «Cheese boss» (с. Людвище).