Тернопільська область, Кременецький район

Конкурс на зайняття посади керівника Шумської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Дата: 08.06.2021 15:34

ОГОЛОШЕННЯ

про  проведення повторного конкурсу на зайняття посади керівника Шумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Шумської міської ради

Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради оголошує повторний конкурс на зайняття посади керівника Шумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Шумської міської ради.

Місцезнаходження ЗЗСО: Тернопільська обл., м. Шумськ, вул. Українська, 39.

Вимоги до претендентів на посаду:

1. громадянство України;
  2. вільне володіння державною мовою;
  3. вища освіта не нижче ступеня магістра;
  4. стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років;
  5.   організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Не може обіймати посаду керівника закладу загальної середньої освіти особа, яка:

1) є недієздатною або цивільна дієздатність якої обмежена;

2) має судимість за вчинення злочину;

3) позбавлена права обіймати відповідну посаду;

4) за рішенням суду визнана винною у вчиненні корупційного правопорушення;

5) за рішенням суду визнана винною у вчиненні правопорушення, пов’язаного з корупцією;

6) підпадає під заборону, встановлену Законом України «Про очищення влади».

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають наступні документи:

1. заява про участь у конкурсі з наданням згоди на оброрбку

персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

2. автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

3. копія паспорта громадянина України;

4. копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками не нижче

освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

5. копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);

6. документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

7. довідка про відсутність судимості;

8. довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

9. мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник. Копії документів подаються при пред’явленні оригіналів. У разі, якщо кандидат на посаду керівника перебуває у трудових відносинах з іншим підприємством дозволяється подавати копію трудової книжки, завіреної кадровою службою за місцем роботи без пред’явлення оригіналу.

Документи подаються в управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму  Шумської міської ради до 30 червня 2021 року за адресою: м. Шумськ, вул.Українська, 59 (каб.406), інспектору з кадрів управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради Ользі Карпінській.

Конкурсна комісія визначає дату проведення конкурсу та повідомляє кандидатів про місце і час його проведення.

Номер телефону для довідок та електронна адреса: 2-24-23, shm.otg.osvita@ukr.net