Відбудеться засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 07.06.2021 16:44

Відбудеться засідання виконавчого комітету міської ради

11 червня 2021 року (п'ятниця) о 9.00 год.  у малому залі адмінбудинку відбудеться засідання виконавчого комітету Шумської міської ради

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про початок функціонування дитячих будинків сімейного типу родини Бальчос села Залісці та родини Коновалюк села Сураж та укладення угод про організацію їх діяльності.

2. Про виведення зі складу вихованців дитячого будинку сімейного типу особи з числа дітей-сиріт.

3. Про влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування, на виховання та спільне проживання у дитячий будинок сімейного типу.

4. Про влаштування дітей, які перебувають на обліку дітей складних життєвих обставин.

5. Про доцільність повернення малолітнього з КНП «Тернопільський обласний спеціалізований будинок дитини» Тернопільської обласної ради його батькам.

6. Про розгляд заяв.