Наповнення бібліотечного фонду у Шумській громаді

Дата: 02.06.2021 16:09

Публічна бібліотека Шумської міської ради спрямовує активну роботу на оновлення бібліотечного фонду. Наприкінці травня було придбано близько 300 примірників книг за спеціальні кошти та кошти місцевого бюджету на суму 26550 грн. 5 книг отримали в подарунок від БФ «Бібліотечна країна».

Також бібліотеки громади отримали позитивний результат від подання заявок та участі у конкурсах. Український інститут книги оголосив список відібраних бібліотек, які отримають книги для поповнення фондів у 2021 році, серед яких і Шумська громада.

Також Публічна бібліотека серед переможців конкурсу книжкової премії KBU AWARDS та поповнить фонд сучасними книгами.