Візит в Шумську громаду голови Тернопільської обласної державної адміністрації Володимира Труша

Дата: 27.05.2021 13:34

Сьогодні із робочим візитом у Шумську територіальну громаду завітали голова Тернопільської обласної державної адмінстрації Володимир Труш, народний депутат України Ігор Василів, голова Кременецької районної державної адміністрації Віталій Кудлак та депутат Тернопільської обласної ради Денис Милий.

Головний лікар Шумської міської лікарні Андрій Бобровський ознайомив гостей із досягненнями лікарні, а саме: оглянули відремонтовані терапевтичне та дитяче відділення; встановлений томограф, а також дизельний генератор, який особливо необхідний для безперервного надання медичної допомоги у лікарні.

Крім цього, оглянули міський стадіон та розглянули питання можливості його реконструкції.

Відвідали Шумський НВК-гімназію, де планується проведення робіт по завершенню утеплення фасаду.

Міський голова Вадим Боярський відзначив, що важливою складовою у реалізації проектів Шумської громади є підтримка народного депутата Ігоря Василіва, голови обласної державної адміністрації Володимира Труша та депутата обласної ради Дениса Милого.