Реалізація у Шумській школі мистецтв проєкту-переможця Бюджету участі

Дата: 25.05.2021 17:02

Міський голова Вадим Боярський відвідав Шумську школу мистецтв, яка реалізувала у себе проєкт з придбання звукового обладнання. Проєкт, вартістю 100 тисяч гривень, здобув І місце у конкурсі Бюджет участі у листопаді 2020 року та отримав понад 800 голосів.

Вадим Андрійович зауважив, що Бюджет участі передбачає можливість громадян долучатися до розподілу коштів міського бюджету. Тому такий конкурс показує, що жителі громади здатні вирішувати як ці кошти мають використовуватися.

Директор школи Тамара Камишацька відзначила: «Завдяки проєкту Бюджету участі вдалося реалізувати наші мрії. Нова апаратура – це якісніше сучасне оформлення наших мистецьких ідей. Висловлюємо слова вдячності небайдужим жителям Шумської громади, які віддали свій голос за наший проєкт, а також його автору Олесі Бортник та активним творчим викладачам».