Відбудеться засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 21.05.2021 09:00

Відбудеться засідання виконавчого комітету міської ради

25 травня 2021 року (вівторок) о 10 год.  у малому залі адмінбудинку відбудеться засідання виконавчого комітету Шумської міської ради

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про стан дотримання законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Шумського відділення поліції ГУНП в Тернопільській області на території Шумської міської територіальної громади.
  2. Про заходи щодо підготовки усіх сфер життєдіяльності Шумської міської ради до осінньо-зимового періоду 2021/2022 років.
  3. Про встановлення тарифу на видалення побутових відходів та погодження інвестиційної програми для комунального підприємства «Шумськкомунсервіс».
  4. Про доповнення до штатного розпису комунального підприємства «Шумськкомунсервіс».
  5. Про затвердження форм журналу реєстрації пасік, положення та довідки про реєстрацію пасіки.
  6. Про включення визначеного майна комунальної власності Шумської міської ради до переліку об’єктів першого типу.
  7. Про включення визначеного майна комунальної власності Шумської міської ради до переліку об’єктів другого типу.
  8. Звіт про виконання бюджету Шумської міської територіальної громади за І квартал 2021 року.
  9. Про стан сплати місцевих податків та зборів за І квартал 2021 року.
  10. Про розгляд заяв.