День вишиванки у Шумській громаді

Дата: 20.05.2021 15:48

Свято вишиванки в Шумській громаді розпочалось з онлайн – дефіле вишуканих авторських виробів, оздоблених різноманітними техніками вишивки, учениць Шумської ЗОШ І – ІІІ ст. № 1.

На Площі Героїв Майдану керівництво громади, на чолі з міським головою Вадим Боярський, за допомогою учнів Шумського НВК, відтворили елемент вишивки на бруківці.

Приваблювали перехожих фотозони «Я люблю вишиванку», організована працівниками Публічної бібліотеки та «У кольорах - журба й кохання, а в серці-творчість і весна» в стилі хай – тек, виготовлена керівниками гуртків Центру позашкільної роботи.

Продовжуємо свято онлайн – фотоконкурсом «Моя сім’я у вишиванці» та флешмобом «Зроблю селфі у вишиванці».