Відзначення Дня Європи в Шумській громаді
Дата: 14.05.2021 20:07
Кількість переглядів: 468
Україна спільно з усім європейським співтовариством відзначає День Європи. 14 травня у центрі м. Шумськ відбулося урочисте підняття представниками військкомату Прапорів України, УПА та Європейського Союзу під час мітингу «Україна з Європою в серці».
Міський голова Вадим Боярський зазначив, що відзначення Дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а також за спільними цінностями та історією.
Зі святом дорогі шумчани! Пам’ятаймо, що Європа починається не за кордоном, а в серці кожного з нас.