Шумська міська рада - об'єднана територіальна громада

Тернопільська область, Кременецький район

Конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 14.05.2021 13:04
Кількість переглядів: 664

Фото без опису

Оголошення

про проведення конкурсу на зайняття посади

директора  комунального некомерційного підприємства Шумської міської ради «Шумський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» 

 

Оголошується конкурс на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства Шумської міської ради «Шумський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Правові підстави проведення конкурсу: Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанова Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» (із змінами), рішення сесії Шумської міської ради від 23 березня 2021 року № 692 «Про завершення процедури реорганізації комунального некомерційного підприємства Шумської міської ради «Шумський центр первинної медико-санітарної допомоги» шляхом приєднання до комунального некомерційного підприємства Шумської міської ради «Шумський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», рішення виконавчого комітету Шумської  міської ради від 22 квітня 2021 р. № 71 «Про проведення конкурсу та затвердження персонального складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства Шумської міської ради «Шумський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Найменування закладу: Комунальне некомерційне підприємство Шумської міської ради «Шумський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Юридичне та фактичне місцезнаходження закладу: 47101, Тернопільська область, місто Шумськ, вулиця Енергетична, будинок  1.

Основні напрями діяльності: код КВЕД 86.21 – загальна медична практика. Основною метою комунального некомерційного підприємства Шумської міської ради «Шумський міський центр первинної медико – санітарної допомоги» є надання первинної медичної допомоги та здійснення управління медичним обслуговуванням населення, а також вжиття заходів з профілактики захворювань населення та підтримки громадського здоров’я.

Статут комунального некомерційного підприємства Шумської міської ради «Шумський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», затверджений рішенням сесії Шумської міської ради від 23 березня 2021 року № 692.

Термін подання документів: документи приймаються протягом 14 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Дата прийняття документів для участі в конкурсі: з 14 травня 2021 року по 27 травня 2021 року включно.

Документи приймаються за адресою: 47101 м. Шумськ,    вул. Українська, 59, каб. 303.

Для довідок:  тел. 2 11 83,   е- mail: shumska.gromada@gmail.com

 

Перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі:

1. Копія паспорта громадянина України;

 1. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1 до порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 № 1094  (далі – Постанова);
 2. Резюме у довільній формі;
 3. Автобіографія;
 4. Копія (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційна категорія, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копія трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;
 5. Згода на обробку персональних даних згідно з додатком 2 до Постанови;
 6. Конкурсна пропозиція обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;
 7. Довідка МВС про відсутність судимості (чинна на дату розкриття пропозицій претендентів);
 8. Медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ (чинні на дату розкриття пропозицій претендентів);
 9. Попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3 постанови КМУ;
 10. Заява про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4 до Постанови;
 11. Підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Вимоги до претендента:

Повна вища освіта (спеціаліст, магістр) у галузі знань «Управління та адміністрування» (за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» або «Менеджмент») або «Охорона здоров’я» з наступною спеціалізацією зі спеціальності «Організації і управління охороною здоров’я» або «Право» або «Соціальні та поведінкові науки», або «Гуманітарні науки».

Не менше 3-х років трудового стажу за основною спеціальністю або одного року на керівних посадах.

Повинен знати: Конституцію України, закони, постанови, укази, розпорядження, рішення та інші нормативно-правові акти органів державної влади і місцевого самоврядування, які регулюють порядок діяльності закладу охорони здоров'я; профіль, спеціалізацію й особливості структури закладу охорони здоров'я; податкове та екологічне законодавство; перспективи, вітчизняні і світові тенденції технологічного, технічного, економічного і соціального розвитку галузі і закладу охорони здоров'я; можливості ефективного використання виробничих потужностей, наявних технологічних процесів, їх реструктуризації або заміни; кадрові ресурси закладу охорони здоров'я; порядок розроблення і затвердження бізнес-планів, фінансових планів (у разі необхідності) та програм виробничо-господарської діяльності; ринкові методи господарювання та управління; кон'юнктуру ринку; порядок 3 укладення і виконання господарських та фінансових договорів, галузевих тарифних угод, колективних договорів та регулювання соціально-трудових відносин; вітчизняні і зарубіжні досягнення науки та технології у відповідній галузі виробництва і досвід завоювання позицій на світових та регіональних ринках продукції; основи економіки, менеджменту, маркетингу, організацію виробництва, праці та управління; етику ділового спілкування та ведення переговорів; трудове законодавство, технології інформаційного забезпечення управління, форми та методи роботи із засобами масової інформації; правила ділового етикету; сучасні засоби комунікацій та зв'язку; сучасну наукову літературу та науково-практичну періодику за фахом; методику визначення потреби в лікарських засобах, медичних виробах, обладнанні; специфіку менеджменту і маркетингу в галузі охорони здоров’я.

Вимоги до конкурсної пропозиції:

Конкурсна пропозиція повинна містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три - п’ять років), в якому передбачаються:

- план реформування підприємства протягом одного року;

- заходи з виконання завдань підприємства  і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників підприємства, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;

- пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку підприємства;

- пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності підприємства.

Умови оплати праці керівника закладу із зазначенням істотних умов контракту:

Умови оплати праці визначаються відповідно до контракту з керівником некомерційного комунального закладу охорони здоров’я та не можуть бути меншими, ніж передбачено законодавством.

Дата проведення конкурсу:

28 травня 2021 року о 12.00 год. – засідання конкурсної комісії щодо розгляду заяв претендентів і доданих до них документів.

31 травня 2021 року о 12.00 год. – засідання конкурсної комісії із заслуховуванням конкурсних пропозицій учасників конкурсу, проведення з ними співбесіди та здійснення шляхом голосування відбору з числа учасників конкурсу однієї кандидатури, яка відповідає встановленим вимогам – переможця конкурсу.

Місце проведення конкурсу та адреса: м. Шумськ, вул. Українська, 59, малий зал 3 поверх.

 

Протокол засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття вакантної посади


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь