Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 13.05.2021 18:31

13 травня відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шумської міської ради. Члени комісії проаналізували стан епідемічної ситуації в громаді та прийняли рішення:

1. Утриматися від проведення на території громади святкування мистецько-краєзнавчого міжобласного фестивалю «Братина» в с. Стіжок.

2. В освітніх закладах громади провести свято останнього дзвоника та «Випускник 2021» за участю батьків з дотриманням карантинних заходів та обмежень відповідно до вимог чинного законодавства, зокрема:

- останній дзвоник проводити на території освітнього закладу на свіжому повітрі. Дозволити участь батьків у заході;

- «Випускник 2021» в дошкільних закладах проводити на території закладів (кожна група окремо) на свіжому повітрі. Дозволити участь батьків у заході;

- «Випускник 2021» в навчальних закладах проводити на території закладів на свіжому повітрі. Дозволити участь батьків у заході.

Нагадуємо усім про можливість вакцинації від хвороби COVID-19. Бажаючі можуть звернутися до свого сімейного лікаря.

Протокол засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шумської міської ради