Результати конкурсів з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Дата: 13.05.2021 11:36

11 травня 2021 року відбулись конкурси з відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення незалежної оцінки вартості об’єктів нерухомого майна комунальної власності.

Участь у конкурсах взяли 2 учасники, які є суб’єктами оціночної діяльності у сфері оцінки майна:  ФОП Мацьків О.Г. та ФОП Вірковська О.В.

Переможцем конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки вартості об’єкта нерухомого майна комунальної власності: нежитлове приміщення колишнього дитячого садка площею 514,8 кв.м, місцезнаходження: Тернопільська область, Шумський район, с. Шумбар, вул. Жовтнева, 62а було обрано фізичну особу – підприємця Вірковську Олену Володимирівну.

Переможцем конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки вартості об’єкта нерухомого майна комунальної власності: 1/2 будівлі нежитлового приміщення загальною площею 58,8 кв.м, місцезнаходження: Тернопільська область, Кременецький (Шумський) район, с. Велика Іловиця, вул. Миру, буд. 1 було обрано фізичну особу – підприємця Вірковську Олену Володимирівну.

ДОВІДКА

про переможця конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки вартості об’єктів нерухомого майна комунальної власності

ФОП Вірковська Олена Володимирівна спеціалізується на проведенні незалежної оцінки об’єктів державної, комунальної та приватної власності, наявність сертифікату суб’єкта оціночної діяльності № 495/20 від 09.06.2020 року виданого Фондом державного майна України.

Залучення інших суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки вартості об’єктів нерухомого майна комунальної власності  не передбачається.