Мітинг-реквієм «Маки пам’яті»

Дата: 07.05.2021 21:17

Ці травневі дні українські сім’ї зустрічають з особливими почуттями. Друга світова війна забрала мільйони людських життів. Минають роки, але залишається живою пам’ять про страшну трагедію, яка пройшлася по долі чи не кожної родини в Україні, в Європі, по всьому світу.

До Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 7 травня в місті Шумськ, біля Братської могили померлих у Другій світовій війні відбувся мітинг-реквієм «Маки пам’яті» за участі представників органів місцевого самоврядування, установ, організацій, священнослужителів різних конфесій та військових.

Також міський голова Вадим Боярський поклав квіти до підніжжя пам'ятного знаку сотника УПА Кропиви та пам'ятного місця масових розстрілів євреїв.