Конкурс на зайняття посади керівника Суразького НВК

Дата: 30.04.2021 10:48

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на зайняття посади керівника  Суразького навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Шумської міської ради

Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради оголошує конкурс на зайняття посади керівника Суразького навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Шумської міської ради.

Місцезнаходження НВК: Тернопільська обл., с.Сураж, вул. Рудка, 1.

Посада директора навчально-виховного комплексу прирівнюється до посад педагогічних працівників.

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно із контрактом, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», постанови Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 №695 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 №22 «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників», наказу Міністерства освіти і науки України від 15.04.1993 №102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти», наказу Міністерства освіти і науки України від 26. 09.2005 №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Вимоги до претендентів на посаду:

1. громадянство України;
  2. вільне володіння державною мовою;
  3. вища освіта не нижче ступеня магістра;
  4. стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років;
  5.   організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Не може обіймати посаду керівника закладу загальної середньої освіти особа, яка:

1) є недієздатною або цивільна дієздатність якої обмежена;

2) має судимість за вчинення злочину;

3) позбавлена права обіймати відповідну посаду;

4) за рішенням суду визнана винною у вчиненні корупційного правопорушення;

5) за рішенням суду визнана винною у вчиненні правопорушення, пов’язаного з корупцією;

6) підпадає під заборону, встановлену Законом України «Про очищення влади».

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають наступні документи:

1. заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  2. автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  3. копія паспорта громадянина України;
  4. копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  5. копія трудової книжки; чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
  6. документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  7. довідка про відсутність судимості;
  8. довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  9. мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник. Копії документів подаються при пред’явленні оригіналів. У разі, якщо кандидат на посаду керівника перебуває у трудових відносинах з іншим підприємством дозволяється подавати копію трудової книжки, завіреної кадровою службою за місцем роботи без пред’явлення оригіналу.

Документи подаються в управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму  Шумської міської ради до 28 травня 2021 року за адресою: м. Шумськ, вул.Українська, 59, каб.406.

Конкурсна комісія визначає дату проведення конкурсу та повідомляє кандидатів про місце і час його проведення.

Конкурсний відбір переможця здійснюється за результатами:

- перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Закону України «Про повну загальну середню освіту»,  Закону України «Про освіту» інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р;

- перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Контактна особа – Карпінська Ольга Ярославівна, інспектор з кадрів групи централізованого забезпечення управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму, робочий телефон (03558) 22423, мобільний телефон 0971071775, адреса електронної пошти shm.otg.osvita@ukr.net .