День Чорнобильської катастрофи

Дата: 26.04.2021 14:37

26 квітня біля пам’ятного знаку Жертвам Чорнобиля в м. Шумськ відбувся мітинг-реквієм з нагоди відзначення Дня чорнобильської катастрофи, міжнародного Дня пам’яті жертв аварій та радіаційних катастроф. Міський голова Вадим Боярський вручив подяки ліквідаторам наслідків Чорнобильської катастрофи та з глибокою шаною згадав тих, кого немає вже серед живих.

Минуло 35 років  після аварії на ЧАЕС, а біль не вщухає, тривога не покидає людей. Ще довго ми будемо відчувати на собі наслідки трагедії, ще довго чутимемо її дзвони. Вони лунатимуть за тими, кого вже немає, хто заплатив своїм здоров’ям та життям.

Наш земний уклін, довічна вдячність усім тим, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відроджував і повертав до нового життя обпалену радіацією землю.