Про початок формування конкурсної комісії

Дата: 22.04.2021 16:12

Оголошення

Шумська міська рада оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Шумський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», відповідно до  Постанови Кабінету Міністрів України від  27 грудня 2017 року № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» (із змінами),  рішення сесії Шумської міської ради від 23 березня 2021 року № 692 «Про завершення процедури реорганізації комунального некомерційного підприємства Шумської міської ради «Шумський центр первинної медико-санітарної допомоги» шляхом приєднання до комунального некомерційного підприємства Шумської міської ради «Шумський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», рішення виконавчого комітету Шумської  міської ради від 22 квітня 2021 року  № 71 «Про проведення конкурсу та затвердження персонального складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства Шумської міської ради «Шумський міський центр первинної медико – санітарної допомоги».

До складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства Шумської міської ради «Шумський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» входять у рівній кількості:

- представники Шумської міської ради;

- представники трудового колективу підприємства, обрані на загальних зборах трудового колективу;

- представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

Для участі у складі конкурсної комісії необхідно надати заяву у довільній формі щодо згоди на участь у конкурсній комісії.

При собі мати документи, що посвідчують особу.

Для включення до складу конкурсної комісії представників від трудового колективу підприємства додатково подаються:

- супровідний лист у довільній формі, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії;

- протокол загальних зборів (конференції) трудового колективу за підписом головуючого та секретаря зборів.

Для включення до складу конкурсної комісії представників від галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності додатково подаються:

- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань;

- витяг із Статуту громадського об’єднання, що підтверджує відповідні функції громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності;

- подання (протокол загальних зборів громадського об’єднання) щодо надання кандидатур представників для включення до складу комісії.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

- наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

-  накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

-  наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії, приймаються за адресою: 47100, м. Шумськ, вул. Українська, 59, каб. 310, телефон (03558) 2 11 83 протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення.