Відбудеться засідання VІI сесії міської ради VIII скликання

Дата: 20.04.2021 12:41

27 квітня (вівторок) о 10:00 год. у залі засідань (приміщення ЦНАПу) відбудеться 7 сесія Шумської міської ради VIII скликання.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про затвердження Положення про порядок відчуження майна, що є комунальною власністю Шумської територіальної громади.

Інформує: Горбатюк А.М. – начальник відділу правового забезпечення та мобілізаційної роботи Шумської міської ради.

2. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Шумської територіальної громади, які підлягають приватизації у 2021 році.

Інформує: Горбатюк А.М. – начальник відділу правового забезпечення та мобілізаційної роботи Шумської міської ради.

3. Про розподіл повноважень при передачі в оренду майна, що належить до комунальної власності Шумської територіальної громади.

4. Про передачу комунальному некомерційному підприємству Шумської міської ради «Шумська міська лікарня» системи ультразвукової діагностики.

5. Про надання дозволу «Шумськкомунсервіс» на списання спеціального вантажного автомобіля (сміттєвоз).

6. Про припинення сільських рад.

7. Про затвердження програми сприяння Кременецькому міськміжрайонному відділу Державної установи «Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» щодо зміцнення матеріально-технічної бази лабораторних підрозділів на 2021-2025 роки.

Інформує: Ткачук І.Д. – начальник відділу економічного розвитку та інвестицій міської ради

8. Про затвердження нової редакції Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності Шумської міської ради.

Інформує: Ніколаєва А.В. – начальник управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму міської ради.

9. Про перейменування та затвердження Статутів клубних закладів Шумської міської ради в новій редакції.

10. Про перейменування та затвердження статутів Шумського районного краєзнавчого музею та Тилявського літературно-меморіального музею імені Уласа Самчука в новій редакції.

11. Про затвердження статуту Шумської централізованої бібліотечної системи в новій редакції.

12. Про припинення в результаті реорганізації комунального закладу «Шумська централізована бібліотечна система» шляхом приєднання до комунального закладу «Публічна бібліотека Шумської міської ради».

13. Про організацію роботи з ведення обліку дітей шкільного віку та учнів.

14. Про визначення терміну прийому закладами загальної середньої освіти Шумської міської ради заяв щодо зарахування дітей до перших класів у 2021 році.

15. Про внесення змін до структури Шумської міської ради, затвердженої рішенням міської ради від 24 грудня 2020 року № 51 (по відділу бухгалтерського обліку).

Інформує: Боярський В.А. – міський голова.

16. Про затвердження договору про передачу та прийняття міжбюджетних трансфертів по галузях соціально-культурної сфери на 2021 рік між Шумською міською радою та Кременецькою районною радою.

Інформує: Кирея Г.Д. – начальник фінансового управління міської ради.

17. Про внесення змін до бюджету Шумської міської територіальної громади на 2021 рік.

Інформує: Кирея Г.Д. – начальник фінансового управління міської ради.

18. Про затвердження Фінансового плану комунального некомерційного підприємства міської ради «Шумський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2021 рік.

Інформує: Тхорик Ю.А. – в.о. головного лікарня КНП міської ради «Шумський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

19. Про затвердження детального плану території земельної ділянки в селі Мала Іловиця, по вулиці Лісова, Шумського району Тернопільської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (Дрегало-Соколовського О.В.).

Інформує: Тука О.Г. – начальник відділу архітектури, капітального будівництва та містобудування міської ради.

20. Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в місті Шумську по вулиці Українській (Вознюку В.М.).

21. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в селі Мирове Шумського району Тернопільської області (Мельничук О.І.).

22. Про відмову в наданні дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в місті Шумську, по вулиці Шевченка, Шумського району Тернопільської області (Побережному Г.О.).

23. Про відмову в наданні дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в місті Шумську, по вулиці Шевченка, Шумського району Тернопільської області (Завірюсі О.В.).

24. Про відмову в наданні дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в місті Шумську, по вулиці Українській, Шумського району Тернопільської області (Петрову А.М.).

25. Про відмову в наданні дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в місті Шумську, по вулиці Українській, Шумського району Тернопільської області (Хом’як К.Л.).

26. Про відмову в наданні дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в місті Шумську, по вулиці Українській, Шумського району Тернопільської області (Хом’як Г.О.).

27. Про відмову в наданні дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в місті Шумську, по вулиці Українській, Шумського району Тернопільської області (Хом’яку В.І.).

28. Про відмову в наданні дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в місті Шумську, по вулиці Українській, Шумського району Тернопільської області (Бойко А.О.).

29. Про врегулювання земельних відносин на території Шумської міської ради.

Інформує: Золотун І. В. – начальник відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища міської ради.

30. Різне.