Тернопільська область, Кременецький район

Конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 16.04.2021 14:54

Фото без опису

Шумська міська рада оголошує конкурс на заміщення  вакантної посади головного спеціаліста-бухгалтера служби у справах дітей Шумської міської ради.

Вимоги до претендентів на посаду:

-  громадянство України та вільне володіння державною мовою;

-  вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

- стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування та на державній службі  не менше двох років;

-  володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача;

-  знання законодавства відповідного спрямування.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають заяву, до якої додають: особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками, копії документів про освіту, копія паспорта, реєстраційного номера облікової картки платника податків, копію трудової книжки, військового квитка (за наявності) та 2 фотокартки розміром 4х6.

Претенденти на посаду подають на сайт НАЗК декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за  адресою: м. Шумськ, вул. Українська, 59, каб. 310.