100 днів на посаді Шумського міського голови

Дата: 30.03.2021 15:21

100 днів на посаді Шумського міського голови

Боярського Вадима Андрійовича

? Склад Шумської міської ради – це 26 небайдужих до проблем громади депутатів від 7 політичних сил.

? Сесії міської ради проводяться в онлайн режимі. На офіційному сайті громади опубліковано посилання для перегляду онлайн-засідань.

? У Шумській міській лікарні завершується другий завершальний етап робіт з ремонту педіатричного відділення.

Розпочато роботи з ремонту терапевтичного відділення.

Ремонти відділень, які проводяться відповідають всім вимогам сучасних стандартів.

Оголошено тендер на встановлення комп’ютерного томографа.

? Об’єднано первинну медицину колишнього Шумського району із первинною медициною громади.

Відновлено виїзди сімейних лікарів на ФАПи Шумської громади. На таких виїздах сімейні лікарі забезпечені всім необхідним для проведення базового діагностування громадян.

? Реалізовано перший етап робіт проекту «Капітальний ремонт (утеплення фасадів) будівлі Шумського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-гімназія».

? Замінено газовий котел в Рохманівській ЗОШ І-ІІ ст.

? Для закладів освіти громади, в рамках реалізації Концепції НУШ, на умовах співфінансування з державного та місцевого бюджетів придбано 21 комплект комп’ютерної техніки.

? Здійснено реорганізацію бібліотечної системи та створено Публічну бібліотеку Шумської міської ради.

? Закуплено та встановлено спортивні майданчики в с. Цеценівка та с. Людвищі.

? Активізовано роботу щодо розвитку спорту у громаді та залучення молоді до спортивного життя, проведення змагань з футзалу, шахів.

? У громаді введено нове звання «Почесний громадянин Шумщини», яке буде вищим визнанням заслуг перед громадою та його жителями.

? Створено Раду Церков Шумської громади, яка дає змогу здійснювати комунікацію між представниками всіх конфесій, які представлені в громаді.

? Активізовано роботу Молодіжної ради при міській раді, залучення молоді до життя громади. Проведено: благодійний марафон для педіатричного відділення (збір іграшок, обладнання); благодійна акція «Подаруй книгу вихованцям дитсадків та дошкільних груп»; кінопокази; ліплення снігових фігур; Шевченківські читання.

? Забезпечено прийом документів для призначення всіх видів допомог спеціалістами відділу соціального захисту населення. Було прийнято таких документів понад 800 заявників та передали їх до управління соціального захисту населення.

? Забезпечено 33 велосипедами соціальних робітників Центру надання соціальних послуг, у рамках проєкту «Надання соціальних послуг в громаді» від Японського фонду соціального розвитку, що реалізовується через Міжнародний банк реконструкції та розвитку та через Український фонд соціальних інвестицій.

? Утворено Службу у справах дітей міської ради.

? Введено практику вітання з довголіттям жителів громади (ювілярів 90 та 100 років).

? Завершено роботи з укладення бруківки в парку «Соснина» та встановлено 2 торгові кіоски та альтанку «Вишка» (продовження реалізації спільного проекту з Програмою DOBRE).

? Узгоджено проектні роботи щодо середнього поточного ремонту дороги Р-26 на відрізку від с. Круголець через м. Шумськ, вул. Українська до с. Сураж, вул. Малинів.

? Активізовано роботу щодо передачі земель в оренду через аукціон, що дасть додаткові надходження до бюджету.

? Здійснюється моніторинг стану дорожнього покриття в громаді, щоб повноцінно оцінити потреби для першочерговості проведення ремонтних робіт.

? Розпочато роботи з реалізації 5 проєктів-переможців Бюджету участі, кошти місцевого бюджету на загальну суму 500 тис гривень:

- «Звукове обладнання для Шумської школи мистецтв»;

- «Сучасна актова зала- простір для розвитку творчої особистості»;

- «Облаштування стадіону в с. Сураж»;

- «Облаштування спортивного майданчика в с. Залужжя»;

- «Спорт виховує тоді, коли він є улюбленим заняттям кожного» с. Тилявка.

Посилання на відео «100 днів роботи»