Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шумської міської ради

Дата: 25.03.2021 16:33

25 березня 2021 року відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шумської міської ради. Члени комісії проаналізували  стан епідемічної ситуації в громаді та прийняли рішення, а  саме:

• закладам освіти та культури, перевізникам, приватним підприємцям, релігійним громадам  посилити протиепідемічні  заходи відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року №1236  «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»
  • головному лікарю Шумської міської лікарні Андрію Бобровському: розгорнути 10 додаткових ліжко-місць із підключенням кисню;
  • посилити контроль за дотриманням карантинних вимог та обмежень.

Нагадуємо усім про можливість вакцинації від хвороби COVID-19.  Бажаючі можуть звернутися до свого сімейного лікаря.