Велосипеди для «Центру надання соціальних послуг»

Дата: 19.03.2021 16:08

Соціальні робітники, які обслуговують сільських жителів пенсійного віку, отримали 33 велосипеди у рамках проєкту «Надання соціальних послуг в громаді» від Японського фонду соціального розвитку, що реалізовується через Міжнародний банк реконструкції та розвитку та через Український фонд соціальних інвестицій.

На офіційне представлення реалізованого проєкту завітала координаторка програми Ольга Крентовська, голова Кременецької РДА Віталій Кудлак, директор департаменту соціального захисту населення ОДА Наталія Найчук та заступник голови Тернопільської ОДА Ігор Гайдук.

У ході офіційної зустрічі Ігор Гайдук вручив подяки 4 соціальним робітникам «Центру надання соціальних послуг» за багаторічну сумлінну працю та професіоналізм.

Міський голова Вадим Боярський висловив слова вдячності Ользі Крентовській, яка, будучи першим заступником міністра соціальної політики України, доклала значних зусиль для розвитку та реалізації проєктів у соціальній сфері у Шумському районі.