Підписання меморандуму про співпрацю

Дата: 19.03.2021 16:05

19 березня 2021 року було проведено онлайн-захід «Презентація Програми Фонду енергоефективності «Енергодім», під час якого відбулося урочисте підписання меморандуму про співпрацю Фонду з Шумською міською радою.

Метою Меморандуму є налагодження тісної співпраці та консолідація зусиль сторін, які спрямовані на підтримку ініціатив щодо енергоефективності, впровадження інструментів стимулювання і підтримки здійснення заходів з підвищення рівня енергетичної ефективності будівель та енергозбереження.

Сторони заявили про намір сприяти здійсненню заходів з енергоефективності, що в кінцевому результаті сприятимуть суттєвій економії споживання енергетичних ресурсів та витрат на комунальні послуги ОСББ, поліпшення зовнішнього вигляду будівель та продовження строку їх експлуатації.