Проводяться громадські обговорення

Дата: 19.03.2021 12:34

Згідно рішення 60-ї сесії  Шумської міської ради VIІ скликання від 28.05.2020 року №4260 з 19.03.2021 р. до 18.04.2021 р. проводяться громадські обговорення щодо розроблення детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 га, яка знаходиться за адресою  село Мала Іловиця, вул. Лісова, Шумського району, Тернопільської обл. для будівництва індивідуального гаража, відповідно до державних будівельних норм, стандартів і правил.

Громадські слухання будуть проводитись 29.03.2021 р. о 10 год. в м. Шумськ, вул. Івана Франка, 30, в залі засідань міської ради.

Замовником детального плану території є: Шумська міська рада.

Відповідальним за розроблення та фінансування детального плану території є: Дрегало-Соколовський Олександр Володимирович.

Розробником детального плану території є: ПП «АРТ-ДЕКО».

Детальнішу інформацію щодо даної документації можна ознайомитись на сайті Шумської ТГ:  в рубриці «Відділ архітектури, капітального будівництва та містобудування», підрубрика - «Громадські обговорення».

Свої пропозиції, зауваження можна подавати у письмовій формі за адресою: м. Шумськ, вул. Українська, 59, каб. 403.